اخبار

سرپرست هسته گزینش پست معرفی شد

سرپرست هسته گزینش پست معرفی شد
سیدمهدی علوی دانا به عنوان سرپرست هسته گزینش پست معرفی شد.

در مراسمی که در تاریخ سیزدهم آبان ماه جاری با حضور مهندس مهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل؛ عادلی دبیرهیئت مرکزی گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و مدیرکل دفتر وزارتی؛ شیوازاد عضو هیئت مدیره؛  آبرودی مدیر گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات؛احمدزاده مدیرکل دفتر مدیرعامل و دبیر هیئت مدیره؛ غنی پور مدیر هسته گزینش پست بانک ؛راهلی مدیرکل دفتر مرکزی حراست و امنیت پستی و تعدادی از مدیران ستادی برگزار شد؛ سید مهدی علوی دانا به عنوان سرپرست جدید هسته گزینش پست معرفی شد.  

مهندس مهری در این مراسم به این سخن از حضرت امام خمینی(ره)  که اعضای گزینش نباید تنگ نظر، تندخو، مسامحه کار و سهل انگار باشند اشاره  کرد و افزود: به کارگرفتن افراد صالح از لحاظ  اخلاقی و اعتقادی از ضروریات این حوزه است .

رئیس هیئت مدیره در ادامه خاطرنشان کرد: موزعین تنها نمایندگان رسمی دولت هستندکه می توانند به درب منازل مردم مراجعه کنند و باید این افراد از صادق ترین ، سالم ترین و صالحترین افراد مجموعه باشند.

رعایت رفتار کرامت مدار، انجام وظایف به نحو شایسته، جلوگیری از تضییع حق افراد و پرهیز از اعمال سلیقه شخصی، انجام وظیفه مطابق با قانون و مقررات از دیگر مواردی بود که مدیرعامل بر آن تاکید کرد و خواستار انجام آن در حیطه فعالیت های بخش گزینش شد.

در ادامه دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت ارتباطات با بیان این که در علم مدیریت و توسعه نیروی انسانی گزینش افراد کارآمد از اهمیت بالایی برخوردار است  گفت: باید روش‌های مناسب جهت نیل به این هدف اتخاذ شده و با توجه به شرایط جدید زندگی در کلان شهرها مکانیزم های جایگزین جهت انجام صحیح و اصولی مراحل تحقیق تدارک دیده شود.  

عادلی با اشاره بر این مساله که مردم اعتماد بسیار بالایی به پست داشته و این امر به دلیل وجود نیروی انسانی کارآزموده و مورد اعتماد مردم میسر گردیده، افزود: "نباید بگذارید این اعتماد خدشه دار شود."

وی تقوا، صداقت،امانت و رازداری،تعهد، تخصص و علم به قوانین گزینش را جزو اصلی ترین شرایطی دانست که باید در تحقیقات گزینشی مدنظر قرار گیرد و ضمن عدم اعمال سلیقه؛ براساس قوانین و دستور العمل ها بررسی های لازم صورت پذیرد.

راهلی نیز با بیان گزارشی از فعالیت های صورت گرفته در طی خدمت خویش  دراین حوزه پرداخت و در این راستا به مکانیزه کردن پرونده های بایگانی و ثبت کامل سوابق همکاران ، به روز کردن پرونده های موجود، آموزش تمامی همکاران گزینش از مرحله مصاحبه تا صدور رای،برگزاری و حضور در کارگاه های آموزشی اشاره کرد.

وی همچنین آماری دقیق از اقدامات مربوط به گزینش های انجام شده در هفت ماهه سال 94 ارایه داد.

در پایان با اهدای لوح از خدمات راهلی به عنوان سرپرست پیشین هسته گزینش پست  تقدیر و  حکم سرپرستی علوی دانا به وی تقدیم شد.

۱۶ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۵۶۴

اظهارنظر


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید